Kierownik Budowy

QR code
Budowa
Opublikowano 2 lat temu
74 wyświetleń

QR code
Budowa

Opis

Twój zakres obowiązków
nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego
utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim
ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami
nadzór nad pracą podwykonawców
raportowanie postępów prac
zarządzanie zespołem podległych pracowników
Nasze wymagania
wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo)
uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
3 lata doświadczenia w realizacji kontraktów (mile widziane budownictwo kubaturowe)
doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem
dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP
dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD
dobrej organizacji pracy i samodzielności
prawa jazdy kategorii B
To oferujemy
udział w prestiżowych projektach budowlanych
umowę o pracę
atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu
program szkoleń branżowych

Aplikuj kopiąc link do przeglądarki lub na e-mail rekrutacje@alstal.eu z dopiskiem "Gdańsk".
Twoja ocena
Wynik 1 głosów
Gość
0 głosów
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Profil użytkownika Gość's

Gość
Gość Zarejestrowany 2+ lat Ostatnio online 2 lat temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Gdańsk, pomorskie, Polska

Skontaktuj się z Gość (sprzedawca)

    Kierownik Budowy - 1
    Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

    Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!