Szukaj

Specjalista ds. dofinansowań państwowych i unijnych

QR code
Finanse
Opublikowano 2 lat temu
84 wyświetleń

QR code
Finanse

Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym, certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego z siedzibą w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni.
Oferujemy szkolenia lotnicze na pilotów oraz operatorów bezzałogowych statków powietrznych (dronów).
Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej https://airborn.aero/

zakres obowiązków:
pozyskiwanie środków na rozwój firmy
kompleksowe tworzenie projektów dofinansowanych
przygotowywanie wniosków dla klientów firmy w celu uzyskania dofinansowań i refundacji szkoleń oraz usług doradczych
bieżąca analiza i aktualizacja statutów klientów na koncie BUR firmy;
obsługa usług finansowanych z BUR - bazy usług rozwojowych;
uczestniczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych,
wprowadzanie projektów szkoleniowych do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) - (aktualizacja ofert szkoleniowych w Bazie, wypełnianie niezbędnej dokumentacji pod projekty szkoleniowe),
obsługa administracyjna procesu szkoleniowego lub nadzór formalny
wymagania:
bardzo dobra organizacja pracy,
umiejętność pracy pod presją czasu,
znajomość branży szkoleniowej i projektowej,
samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów,
mile widziane doświadczenie w pracy z CRM,
biegła obsługa komputera,
doświadczenie w realizacji /organizacji szkoleń, w tym dofinansowanych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) oraz Bazy Usług Rozwojowych (BUR),
oczekujemy:
rozwijania wiedzy w zakresie pionierskich produktów oraz innowacyjnych technologii dostępnych w naszej branży;
oferujemy:
wynagrodzenie w oparciu o podstawę i system prowizyjny,
wsparcie zespołu (pomoc procesowa i ofertowa),
stałą i stabilną współpracę,
narzędzia pracy niezbędne do realizacji wyznaczonych założeń,
przyjazną atmosferę;
Prosimy o dodanie klauzuli:

Wynik 0 głosów
Airborn
0 głosów

Profil użytkownika Airborn's

Airborn
Airborn Zarejestrowany 2+ lat Ostatnio online 2 lat temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Gdynia, pomorskie, Polska

Skontaktuj się z Airborn (sprzedawca)

    Specjalista ds. dofinansowań państwowych i unijnych - 1