Szukaj

ANALITYK BIZNESOWY - BUSINESS ANALYST

QR code
Firma
Opublikowano 2 lat temu
104 wyświetleń

QR code
Firma

ANWIS jest wiodącym producentem osłon przeciwsłonecznych, jak rolety materiałowe, żaluzje drewniane, aluminiowe, pionowe, plisy oraz moskitiery, eksportującym swoje wyroby do ponad 40-tu krajów świata. Przez 40 lat wprowadził na rynek szereg nowości, wypracowując nowe standardy rynkowe. Nasza pasja do jakości produktu i obsługi klienta została doceniona otrzymanymi nagrodami i wyróżnieniami m.in.: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ANALITYK BIZNESOWY - BUSINESS ANALYST (w Dziale Controllingu)

nr oferty: CON/10/2021

miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:

Definiowanie potrzeb biznesowych zainteresowanych stron w celu znalezienia rozwiązań problemów biznesowych

Udział w tworzeniu i rozwijaniu narzędzi analitycznych służących podejmowaniu decyzji biznesowych (m.in. Power BI)

Udział w przygotowywaniu budżetów, prognoz wyników oraz weryfikowanie ich wykonania

Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca i przygotowanie prezentacji wyników wraz z komentarzem

Wyszukiwanie obszarów wymagających poprawy

Obróbka i analiza dużej ilości danych

Wykonywanie różnych analiz i zestawień

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość MS Excel - warunek konieczny

Minimum dwuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej - warunek konieczny

Znajomość zasad funkcjonowania firmy produkcyjnej

Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków i rekomendacji

Umiejętność abstrakcyjnego myślenia

Wykształcenie wyższe ekonomicznym - preferowane kierunki: finanse, controlling, zarządzanie

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dobra organizacja pracy własnej

Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku

Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową

Dodatkowe świadczenia z ZFŚS

Ubezpieczenie na życie

Pakiet prywatnej opieki medycznej

Dofinansowanie karty Multisport

Pracownicze Plany Kapitałowe

Zniżki na firmowe produkty

Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy

Przyjazną atmosferę pracy

Inicjatywy dobroczynne

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres adam.kowalski(małpa)anwis.pl

W nadsyłanych dokumentach w tytule maila prosimy o powołanie się na numer oferty. Do przesłanych dokumentów prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko ANALITYK BIZNESOWY (w Dziale Controllingu), prowadzonego przez Anwis Sp. z o. o. z siedzibą we Włocławku, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Anwis Sp. z o. o. z siedzibą we Włocławku, przy ul. Smoczej 16/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Twoja ocena
Wynik 5 głosów

Skontaktuj się z ANWIS (sprzedawca)

    ANALITYK BIZNESOWY - BUSINESS ANALYST - 1