Pokojowa dział HSKP

QR code
Hotelarstwo
Opublikowano 2 lat temu
47 wyświetleń

QR code
Hotelarstwo

Opis

Opis stanowiska:
Zapewnienie standardu usług i odpowiedniego poziomu obsługi Gości;
Dbanie o czystość w pokojach hotelowych oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych;
Zapewnienie odpowiedniej atmosfery w swoim miejscu pracy;
Dbanie i tworzenie dobrych relacji ze wszystkimi Gośćmi i współpracownikami;
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku;
Wysoka kultura osobista;
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
Dyspozycyjność;
Umiejętność organizacji pracy własnej i całego zespołu
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Elastyczny grafik pracy;
Pracę na stałe, w prestiżowym hotelu w samym Centrum Sopotu;
Bardzo miłą atmosferę pracy;
Szkolenia niezbędne do wykonywania pracy;
Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Euro-hotele Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Dąbska 5."
Twoja ocena
Wynik 0 głosów
Hotel Bayjonn
0 głosów
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Profil użytkownika Hotel Bayjonn's

Hotel Bayjonn Zarejestrowany 2+ lat Ostatnio online 2 lat temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Sopot, pomorskie, Polska

Skontaktuj się z Hotel Bayjonn (sprzedawca)

    Pokojowa dział HSKP - 1
    Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

    Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!