KIEROWNIK DS. TECHNICZNYCH

QR code
Kadra kierownicza
Opublikowano 2 lat temu
67 wyświetleń

QR code

Opis

UNION CHOCOLATE SP. Z O.O
99-320 Żychlin
Al. Racławickie 6
Z A T R U D N I
NA STANOWISKO KIEROWNIK DS. TECHNICZNYCH
Obowiązki:
operacyjne zarządzanie pionem technicznym w firmie,
usprawnianie, wdrożenie oraz nadzór nad prawidłowym wykonaniem procesów technicznych,
tworzenie nowych rozwiązań technicznych i modernizacji linii,
współpraca z serwisami zewnętrznymi
Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne,
dobra znajomość j. angielskiego,
umiejętność rozwiązywania problemów, skuteczność działania i radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych,
dyspozycyjność, duża samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę,
możliwość ciągłego rozwoju

tel. 24 (2851-041)
fax 24 (2851-816)
e-mail : kadry@unionchocolate.pl
Twoja ocena
Wynik 0 głosów
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się z UNION CHOCOLATE SP. Z O.O (sprzedawca)

    KIEROWNIK DS. TECHNICZNYCH - 1
    Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

    Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!