Szukaj

Specjalista ds. obsługi i wsparcia Partnerów Biznesowych

QR code
Marketing
Opublikowano 2 lat temu
57 wyświetleń
Bez zdjęć

QR code
Marketing

Sieć lokalnych portali informacyjnych – obecnie obejmująca swym zasięgiem ponad 80 serwisów w Polsce – wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi i wsparcia Partnerów Biznesowych.

Jeśli jesteś osobą empatyczną i komunikatywną, potrafisz budować pozytywne i szczere relacje z ludźmi, a kontakt z drugim człowiekiem sprawia Ci radość, szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Włocławek

Wymagania:
- wysokie umiejętności interpersonalne, duża komunikatywność,
- otwartość na potrzeby Partnerów i umiejętność budowania relacji z Partnerem biznesowym,
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań, dobra organizacja pracy,
- umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną,
- uczciwość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista,
- chęć tworzenia nowych rozwiązań, kreatywność,
- sprawna obsługa komputera.

Zakres obowiązków:
-wsparcie merytoryczne dla Partnerów Biznesowych - kontakt mailowy, telefoniczny oraz wideo,
-prowadzenie wideoszkoleń dla nowo wdrożonych Partnerów (najpierw my przeszkolimy Ciebie),
-budowanie profesjonalnych i życzliwych relacji z wydawcami lokalnych portali.

Oferujemy:
- umowę o pracę (w wymiarze pełnego etatu),
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- telefon i komputer służbowy,
- pracę w otwartym, przyjaznym i życzliwym zespole,
- możliwość rozwoju, szkolenia.

Nie wymagamy od Ciebie dużego doświadczenia. Nauczymy Cię wszystkiego, co niezbędne, aby móc swobodnie i profesjonalnie wspierać naszych biznesowych Partnerów. W tej pracy najważniejsze są umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie, chęć nauki, otwartość i uczciwość. Jeśli lubisz zdobywać wiedzę i aktywnie dzielić się nią z innymi, a rozmowy z innymi są dla Ciebie przyjemnością, to z pewnością poczujesz się na tym stanowisku komfortowo. Praca w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. ;)

Wymagane dokumenty: CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: k.chojecka@siecportali.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać: Specjalista ds. obsługi i wsparcia Partnerów Biznesowych

Skontaktuj się z Gość (sprzedawca)