Szukaj

ASYSTENT W DZIALE BIOTECHNOLOGICZNYM/ASYSTENT TECHNICZNY

QR code
Medycyna
Opublikowano 1 rok temu
84 wyświetleń
Bez zdjęć

QR code
Medycyna

Nobilus Ent O/Kutno poszukuje pracownika na stanowisko: ASYSTENT W DZIALE BIOTECHNOLOGICZNYM/ASYSTENT TECHNICZNY

WYMAGANIA:
-na asystenta w dziale biotechnologicznym wykształcenie wyższe (biologia, biotechnologia); na asystenta technicznego (średnie techniczne; mile widziane wyższe);
-znajomość podstawowych zasad pracy z mikroorganizmami;
-znajomość zasad GMP;
-znajomość języka ang. na poziomie komunikatywnym;
-gotowość do pracy w systemie zmianowym;
-zamiłowanie do drobnych napraw, prac ręcznych.

OBOWIĄZKI:
-zaangażowanie w sterylne przygotowanie oraz prowadzenie hodowli mikroorganizmów;
-obróbka materiału w trakcie wytwarzania preparatu biologicznego;
-sterylizacja pomieszczeń oraz materiałów stosowanych w procesie biotechnologicznym;
-nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym;
-montaż instalacji technologicznej.

OFERUJEMY:
-umowę o pracę;
-wynagrodzenie adekwatne do wiedzy oraz doświadczenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli RODO
CV prosimy przesyłać na adres: kutno@nobilusent.com
Nobilus Ent O/Kutno
0 głosów

Profil użytkownika Nobilus Ent O/Kutno's

Nobilus Ent O/Kutno Zarejestrowany 1+ rok Ostatnio online 1 rok temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Kutno, łódzkie, Polska

Skontaktuj się z Nobilus Ent O/Kutno (sprzedawca)