Szukaj

NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

QR code
Nauczyciel
Opublikowano 2 lat temu
42 wyświetleń

QR code
Nauczyciel

Prężnie rozwijająca się sieć przedszkoli poszukuje do nowo powstałej placówki

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, ciepłej, kreatywnej, z wyższym, kierunkowym wykształceniem, mającej miłe usposobienie i pozytywne nastawienie do pracy. Od kandydata oczekujemy kreatywności i zaangażowania. Mile widziane będą dodatkowe kwalifikacje (np. gry na instrumencie) i umiejętność organizowania czasu wolnego.

Obowiązki:

Zadaniem nauczyciela będzie:
prowadzenie grupy,
przygotowywanie zajęć z języka angielskiego dla dzieci;
posługiwanie się tylko językiem angielskim;
organizowanie i uprzyjemnianie dzieciom czasu wolnego,
pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych,
podawanie posiłków,
dbanie o czystość miejsca pracy i placówki.

Oferujemy:
Pełen etat czasu pracy- 7 godzin dziennie
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i stażu pracy,
Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
Pracę w miłej atmosferze.
CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie na adres e-mail przedszkole.nabor@gmail.com

Informujemy, że Administratorem danych jest Anglojęzyczne Przedszkole Bajkoland z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Przedszkole Bajkoland
0 głosów

Profil użytkownika Przedszkole Bajkoland's

Przedszkole Bajkoland Zarejestrowany 2+ lat Ostatnio online 2 lat temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Gdańsk, pomorskie, Polska

Skontaktuj się z Przedszkole Bajkoland (sprzedawca)

    NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 1