Szukaj

Młodszy(-a) Konsultant(-ka) ds. Obsługi Klienta

QR code
Obsługa klienta
Opublikowano 2 lat temu
56 wyświetleń

Wystarczy Twoje zaangażowanie, sumienność, a przede wszystkim #ZROZUMIENIE KLIENTA. My nauczymy Cię obsługiwać Klienta, badać jego potrzeby i opiekować tematy, z którymi się do Ciebie zwraca. Jeśli tak jak my kochasz podróże, a w pracy z ludźmi cenisz #SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ, masz minimum średnie wykształcenie, jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie zmianowym, a elastyczność w działaniu to Twoje drugie imię?

Zapraszamy do naszego zespołu!

Dział Obsługi Posprzedażowej jest częścią Departamentu Sprzedaży, dlatego Twoja otwartość do rozwoju kompetencji sprzedażowych będzie dodatkowym atutem.

Masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta? Świetnie! Dzięki temu, już na początku współpracy możesz wskoczyć na wyższy poziom stanowiska na naszej ścieżce rozwoju!
Zakres obowiązków:
telefoniczna i e-mailowa obsługa Klienta w oparciu o procedury
obsługa wycieczek Klienta w procesach posprzedażowych
wsparcie procesu sprzedaży wycieczek
dbanie o pozytywny wizerunek firmy
dbanie o utrzymanie dobrych relacji z Klientem
Pracując u nas zyskasz:
elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, Umowa o Pracę już od 1 dnia pracy – to Ty decydujesz!),
świetną lokalizację biura, przy samym SKM Przymorze (budynek klasy premium),
dofinansowanie do opieki medycznej w LuxMed,
możliwość dołączenia do programu Multisport,
pełne wsparcie w okresie wdrożenia,
zwiedzanie hoteli dostępnych w ofercie w ramach wyjazdów Study Tour.
Praca w zespole #wakacjetomy, to świetnie spędzony czas, team building i imprezy integracyjne!

Co oferujemy:
umowę o pracę już od pierwszego dnia pracy (około 3000PLN brutto);
pracę w systemie zmianowym od 7:30-23:30 – dzięki temu pogodzisz pracę ze studiami, życiem prywatnym itp.;
szkolenie trwające 10 dni roboczych (za czas spędzony na szkoleniu otrzymasz wynagrodzenie po przepracowaniu 150 godzin), podczas którego przekażemy Tobie całą naszą wiedzę z zakresu produktu, procedur oraz systemów, na których pracujemy;
platformę benefitową, którą uruchamiamy od przyszłego roku! Sam/a będziesz decydował/a na co wykorzystasz środki! Multisport? Opieka medyczna, bilety do kina/teatru, vouchery do sklepów odzieżowych?;
Wellbeing – dbamy o Twój dobrostan psychofizyczny. Z nami masz dostęp do szkoleń rozwojowych, strefy mindspace, konsultacji psychologicznych zarówno w aspekcie rodzinnym i zawodowym oraz webinarów z dietetykami, trenerami fitness etc.
Dział Obsługi Posprzedażowej Wakacje.pl Zaprasza! Sprawdź naszego FB i YT i zobacz, co kryje się pod hasłem #wakacjetomy

Wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 19,70 zł brutto na godzinę, co przy pełnym wymiarze godzin daje ponad 3300 PLN (trzy tysiące złotych brutto/umowa zlecenie). Dodatkowo pracownicy otrzymują premię za efektywność. Średnia jej wartość to około 400 zł brutto [NKK1] [DJ2] miesięcznie a w wysokim sezonie turystycznym około 800 zł. Wszystko zależy od sezonu turystycznego, Twojego zaangażowania i efektywności swojej pracy. Zasady systemu premiowego szczegółowo zaprezentujemy na szkoleniu.

Nasi specjaliści pracują w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli od 8:00 rano do 23:30.

Dołącz do nas! Rozwijaj się i wspólnie z nami zaplanuj swoją ścieżkę kariery!
Czekamy na Ciebie!
Twoja ocena
Wynik 2 głosów
Gość
0 głosów

Profil użytkownika Gość's

Gość
Gość Zarejestrowany 2+ lat Ostatnio online 2 lat temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Gdańsk, pomorskie, Polska

Skontaktuj się z Gość (sprzedawca)

    Młodszy(-a) Konsultant(-ka) ds. Obsługi Klienta - 1