SPRZĄTACZKA Miejsce pracy Kutno

QR code
Pracownik fizyczny
Opublikowano 1 rok temu
194 wyświetleń

Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. prof. Zbigniewa Religi w Kutnie zatrudni na stanowisko:

SPRZĄTACZKA
Miejsce pracy: Kutno

Opis stanowiska:
• sprzątanie pomieszczeń szkolnych

Od kandydatów oczekujemy:
• sumienności, dokładności, samodzielności, punktualności,
• odpowiedzialności i uczciwości, zaangażowania i chęci do pracy,
• sprawności fizycznej,
• dobrej organizacji pracy własnej,
• dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00 do 19.00

Oferujemy:
• umowę o pracę ½ etatu,

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: liceum@polfarmex.pl
Twoja ocena
Wynik 1 głosów
Gość
0 głosów

Profil użytkownika Gość's

Gość
Gość Zarejestrowany 1+ rok Ostatnio online 1 rok temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Kutno, łódzkie, Polska

Skontaktuj się z Gość (sprzedawca)

    SPRZĄTACZKA Miejsce pracy Kutno - 1