MISTRZ PRODUKCJI

QR code
Produkcja
Opublikowano 2 lat temu
72 wyświetleń
Bez zdjęć

QR code
Produkcja

BUSZREM S.A. Polska firma z ponad 30-letnią tradycją, deweloper, producent prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- zaangażowanie w pracę
- dyspozycyjność
- doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
- mile widziane wykształcenie techniczne o profilu budowlanym,

Obowiązki:

- współpraca z działem logistycznym
- codzienna kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
- samodzielne koordynowanie działań
- nadzór nad przebiegiem realizacji kontraktów
- dbałość o sprawy socjalne i meldunkowe pracowników

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy
- umowa o pracę
- wymiar etatu - na cały etat

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy wloclawek@buszrem.pl w temacie wpisując „MISTRZ PRODUKCJI” lub osobiście do sekretariatu firmy Buszrem we Włocławku przy ul. Zielnej 43A.

Skontaktuj się z Buszrem (sprzedawca)