Pracownik Produkcji

QR code
Produkcja
Opublikowano 2 lat temu
119 wyświetleń
Bez zdjęć

QR code
Produkcja

Opis

Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:
miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Kutnie ul. Mickiewicza 108
OBOWIĄZKI:
• praca przy linii produkcyjnej
• rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
• ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
• kontrola jakości produktu
OCZEKUJEMY:
• dyspozycyjności
• mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym
• obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
OFERUJEMY:
• pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• wynagrodzenie od 3850 zł brutto miesięcznie (2700 zł brutto na umowie + premia)
• zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
• pakiet socjalny
• ubezpieczenie grupowe PZU
Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy tomasz.makuch.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja pracownik produkcji- Zakład Drobiarski w Kutnie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”
Twoja ocena
Wynik 0 głosów
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się z Tomasz CD (sprzedawca)

    Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

    Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!