Szukaj

PRACOWNIKA DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

QR code
Produkcja
Opublikowano 1 rok temu
148 wyświetleń
Bez zdjęć

QR code
Produkcja

Opis

Firma TAP KUTNO Spółka z o.o. w Kutnie zatrudni:

Główne zadania:
- Dokonywanie cyklicznych przeglądów maszyn i urządzeń technicznych.
- Prowadzenie bieżących napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń technicznych.

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe
- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi.
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
- Znajomość układów automatyki, hydrauliki, pneumatyki i napędów przemysłowych – mile widziane.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Realną możliwość rozwoju oraz system szkoleń dostosowanych do potrzeb.
- Możliwość uczestniczenia w atrakcyjnym programie ubezpieczeń na zdrowie i życie.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: ola.florczak@tapkutno.pl
Proszę o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.
Wynik 0 głosów
TAP KUTNO Spółka z o.o.
0 głosów

Profil użytkownika TAP KUTNO Spółka z o.o.'s

TAP KUTNO Spółka z o.o. Zarejestrowany 1+ rok Ostatnio online 1 rok temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Kutno, łódzkie, Polska

Skontaktuj się z TAP KUTNO Spółka z o.o. (sprzedawca)