Szukaj

Operator maszyn (k/m) - Niemcy - nawet 14,57 €!

QR code
Niemcy
Opublikowano 2 lat temu
83 wyświetleń

QR code
Niemcy

Opis

Miejsce pracy Haren (Ems)
Operator maszyn (k/m) – Niemcy – nawet 14,57 €!
Zakres obowiązków:
Ustawianie parametrów oraz obsługa maszyn produkcyjnych
Nadzorowanie procesów produkcji zgodnie z wytycznymi, unikanie zastojów
Przeprowadzanie drobnych prac konserwacyjnych oraz napraw
Przenoszenie gotowych produktów do odpowiednich pojemników
Wymagania:
Doświadczenie w pracy w zakładzie przemysłowym oraz zdolności technicznych
Rzetelność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, ale chęci do nauki! – (bezpłatny intensywny kurs j. niemieckiego)
Gotowość do pracy zmianowej
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio w zakładzie docelowym w oparciu o niemiecką umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 14,07 € brutto/h + dodatki
Po 3 miesiącach wzrost stawki do 14,57€ brutto/h!
Szkolenie wdrożeniowe w języku polskim
Różnorodne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
Bezpłatna odzież robocza
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wynik 0 głosów
Gość
0 głosów

Profil użytkownika Gość's

Gość
Gość Zarejestrowany 2+ lat Ostatnio online 2 lat temu
Opis sprzedawcy Brak opisu mazowieckie, Polska

Skontaktuj się z Gość (sprzedawca)

    Operator maszyn (k/m) - Niemcy - nawet 14,57 €! - 1