Spawacz 135

QR code
Szwecja
Opublikowano 2 lat temu
86 wyświetleń

Spawacz 135

QR code
Szwecja

Opis

Baltix.se – Agencja Zatrudnienia nr 22373 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz 135

Zakres obowiązków
- praca w firmie produkcyjnej
- spawanie elementów maszyn i urządzeń
- kontrola jakości wykonanych prac

Wymagania
- spawanie metodą 135 - min 2 lata doświadczenia
- dobra znajomość rysunku technicznego, WPS
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)
- dokładność
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
- dodatkową prywatną opiekę medyczną (po 3 miesiącach)
- odzież roboczą
- długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
- program 'Premia za polecenie'
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez https://baltix.elementapp.ai/career lub mailem z dopiskiem "Spawacz 135" na adres: rekrutacja@baltix.se

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Baltix.se sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podolskiej 12/1, 81-321 Gdynia. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Twoich danych osobowych znajdują się na naszej stronie. www.baltix.se/28/kariera.

Atrybuty

Stan: Wszystkie
Rodzaj ogłoszenia: Wszystkie
Baltix.se
0 głosów
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Profil użytkownika Baltix.se's

Baltix.se
Baltix.se Zarejestrowany 2+ lat Ostatnio online 2 lat temu
Opis sprzedawcy Brak opisu polska

Skontaktuj się z Baltix.se (sprzedawca)

    Spawacz 135 - 1
    Spawacz 135
    Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

    Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!