Koordynator ds. Transportu

QR code
Biurowa
Opublikowano 2 lat temu
75 wyświetleń
Bez zdjęć

QR code
Biurowa

Opis

Główne zadania / zakres obowiązków:
• planowanie harmonogramu wyjazdów, przewozów osób (wyjazdy okazjonalne, przewozy pracownicze, przewozy szkolne, inne),
• koordynowanie pracy kierowców,
• bieżąca komunikacja z klientami oraz kierowcami w zakresie realizowanych przewozów osób,
• fakturowanie klientów za realizacje usług transportu,
• wsparcie w procesie szacowania kosztów usług transportu,
• wsparcie w procesie dokumentacji i archiwizowania dokumentów związanych z czasem pracy kierowców.

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie minimum średnie,
• znajomość obsługi komputera (MS Office),
• umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej i innych,
• umiejętność podejmowania decyzji,
• komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze Klientów oraz silna orientacja na Klienta,
• mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
• umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,
• grupowe ubezpieczenie na życie,
• praca w rodzinnej firmie i przyjaznej atmosferze,
• kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do realizowanych zadań,
• możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności przy realizacji zadań projektowych.

W razie zainteresowania proszę wysyłać CV.

Skontaktuj się z Gość (sprzedawca)