Specjalistę ds. Kadr i Płac

QR code
Biurowa
Opublikowano 2 lat temu
139 wyświetleń
Bez zdjęć

QR code
Biurowa

Opis

Zatrudnimy Specjalistę ds. Kadr i Płac
Oferujemy umowę o pracę na pełen etat – praca od zaraz.

Twój zakres obowiązków
• prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
• rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, naliczanie wynagrodzeń
• przygotowywanie raportów, zestawień w zakresie kadr i płac dla potrzeb ZUS, PIT, GUS
• obsługa programu kadrowo-płacowego
Nasze wymagania
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• masz dużą wiedzę z zakresu Prawa Pracy, płac, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych oraz potrafisz ją wykorzystać w praktyce
• potrafisz bez problemu stworzyć dokument w Wordzie oraz przygotować podsumowanie w Excel
• biegle obsługujesz programy kadrowo-płacowe
• zawsze szukasz rozwiązań oraz jesteś dokładna/y i dotrzymujesz terminów
• jesteś samodzielna i odpowiedzialnie podchodzisz do powierzonych zadań
Oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzenia
• pakiet socjalny, medyczny
• kartę sportową Multisport

Prosimy o przesłanie CV na adres recepcja@palacbursztynowy.pl
Telefon kontaktowy 784496789 godz. 9.00 – 16.00
Pałac Bursztynowy, Krzysztof Grządziel, ul. Okrężna 21, 87-800 Włocławek.

Administratorem danych osobowych jest Pałac Bursztynowy Krzysztof Grządziel, z siedzibą we Włocławku 87-800, ul. Okrężna 21.
Dane są przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane podczas procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty ich pozyskania. Dane przetwarzane będą zgodnie z wymogami RODO zawartymi w regulaminie polityki prywatności opublikowanej na stronie internetowej hotelu (www.palacbursztynowy.pl),Złożenie CV jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją w/w regulaminu.

Skontaktuj się z Gość (sprzedawca)