Samodzielna Księgowa KH i KPiR

QR code
Księgowość
Opublikowano 2 lat temu
103 wyświetleń

QR code
Księgowość

Opis

Miejsce pracy: Gdynia
Kontakt: praca@kancelaria-vislegis.pl
Opis stanowiska: praca w biurze rachunkowym - 1/1 etatu
Wymagania:
min. 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym
znajomość programu Symfonia FiK, Optima, MK, Płatnik, Excel
znajomość zagadnień z ustawy o rachunkowości
bardzo dobra znajomość zagadnień rachunkowo-podatkowych
umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność, obowiązkowość
komunikatywność
wysoka kultura osobista
Inne:
Oferujemy: stabilne warunki pracy, dobrą atmosferę, możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o przesyłanie CV na wyżej podany adres mailowy. Prosimy o dołączenie opisu wykonywanych obowiązków na dotychczasowych stanowiskach.
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do celów rekrutacji przez Kancelarię Podatkową Vis Legis Justyna Woźniak-Rynarzewska teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.
CV proszę przesłać na adres: praca@kancelaria-vislegis.pl
Twoja ocena
Wynik 0 głosów
Kancelaria Podatkowa VIS LEGIS
0 głosów
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Profil użytkownika Kancelaria Podatkowa VIS LEGIS's

Kancelaria Podatkowa VIS LEGIS Zarejestrowany 2+ lat Ostatnio online 2 lat temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Gdynia, pomorskie, Polska

Skontaktuj się z Kancelaria Podatkowa VIS LEGIS (sprzedawca)

    Samodzielna Księgowa KH i KPiR - 1
    Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

    Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!