Magazynier Logistyk - Gdańsk

QR code
Magazynier
Opublikowano 2 lat temu
117 wyświetleń

QR code
Magazynier

Opis

TECHGLOBAL S.C.
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się importem, dystrybucją nowoczesnych systemów i urządzeń z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER/LOGISTYK

Główne zadania:
prace związane z przyjmowaniem i wydawaniem towarów,
przygotowanie towaru do sprzedaży,
prowadzenie dokumentacji magazynowej,
przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji,
obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym,
kontrola stanów magazynowych,
zamawianie towarów,
proponowanie usprawnień w podległym obszarze,
dbałość o porządek w magazynie,
ścisła współpraca z innymi osobami w firmie w celu utrzymania najwyższej jakości obsługi klientów
Od kandydatów oczekujemy:
Podstawowej znajomości zasad prowadzenia gospodarki magazynowej
Umiejętności wystawiania dokumentów magazynowych
Sumienności, rzetelności w wykonywaniu obowiązków, zaangażowania w zadania,
Otwartości i nastawienia na współpracę w zespole,
Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
Samodzielności, dokładności i skrupulatności w prowadzeniu dokumentacji magazynowej.
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z nastawieniem na długoterminową współpracę,
odpowiednie wdrożenie
pracę w miłej atmosferze,
wsparcie zgranego Zespołu
możliwość rozwoju zawodowego
szkolenia branżowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@techglobal.pl wraz z podaniem numeru referencyjnego: M/L-GD2021-1
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Techglobal S.C. z siedzibą w Gdańsku Al. Grunwaldzka 223 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
0 głosów

Profil użytkownika TECHGLOBAL S.C.'s

TECHGLOBAL S.C. Zarejestrowany 2+ lat Ostatnio online 2 lat temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Gdańsk, pomorskie, Polska

Skontaktuj się z TECHGLOBAL S.C. (sprzedawca)

    Magazynier Logistyk - Gdańsk - 1