Szukaj

Pakowanie markowej odzieży i gadżetów

QR code
Magazynier
Opublikowano 2 lat temu
60 wyświetleń

QR code
Magazynier

Opis

Miejsce pracy: Lingen (Ems)

Zakres obowiązków:
• Pakowanie markowej odzieży i gadżetów
• Komisjonowanie przy pomocy skanera
• Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
• Zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie w okresie przedświątecznym
• Wynagrodzenie w wysokości 11,30 € brutto/h + 25% dodatku za pracę w nocy, nadgodziny, soboty po godz. 14.00 oraz + 50 % za pracę w niedziele
• Premia w wysokości 150 € przy 100% frekwencji
• Komfortowe zakwaterowanie
• Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
• Gotowość do pracy na 3 zmiany, także w soboty i niedziele
• Zdolność do szybkiego przystosowywania się
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wytrzymałość fizyczna i sumienność
• Prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany)
Concept Plus Sp. z o.o.
Biuro Lublin
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
mp@cp-personal.com

Atrybuty

Stan: Wszystkie
Rodzaj ogłoszenia: Wszystkie
Twoja ocena
Wynik 1 głosów
Concept Plus
0 głosów
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Profil użytkownika Concept Plus's

Concept Plus Zarejestrowany 2+ lat Ostatnio online 2 lat temu
Opis sprzedawcy Brak opisu Deutschland

Skontaktuj się z Concept Plus (sprzedawca)

    Pakowanie markowej odzieży i gadżetów - 1
    Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

    Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!