SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

QR code
Obsługa klienta
Opublikowano 2 lat temu
91 wyświetleń
Bez zdjęć

Firma RENEX - największa i najdłużej działająca polska firma dostarczająca najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych poszukuje

WYMAGANIA:
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
Wykształcenie min. średnie
Znajomość zagadnień handlowych i zasad fakturowania
Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word, Power Point),
Umiejętność przygotowania raportów, prezentacji i analiz,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Asertywność, sumienność i samodzielność, zmysł analityczny
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz dokładność przy sporządzaniu dokumentacji,
Dyspozycyjność,
Komunikatywnością i zdolnością współpracy z zespołem pracowników.

ZAKRES ZADAŃ
Obsługa zamówień i rozliczeń z klientami
Wystawianie dokumentów sprzedaży (m.in. faktury VAT, proformy, korekty sprzedaży),
Wprowadzanie faktur do systemu księgowania (Comarch XL),
Rozliczanie dokumentów magazynowych (m.in. WZ, PZ, RW),
Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,
Utrzymywanie kontaktu z klientami z Polski oraz z zagranicy (telefoniczny oraz mailowy),
Zachowanie prawidłowego obiegu dokumentów,
Przygotowanie zestawień i raportów,
Wspieranie działu w procesach sprzedażowych, pomoc w realizacji wyznaczonych planów sprzedaży oraz zadań jakościowych
Współpraca z Product Managerem oraz z magazynem,
Prowadzenie bieżącej korespondencji oraz przesyłki kurierskie
Obsługa urządzeń biurowych
Czynności administracyjne i biurowe.

OFERUJEMY
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwość rozwoju zawodowego
telefon i komputer służbowy
nowoczesne biuro
budżet na wakacje
prywatna opieka medyczna
dofinansowania do posiłków
wyjazdy integracyjne
finansowanie ubezpieczania na życie
stół bilardowy i ping-pong
boisko do koszykówki

Prosimy o nadsyłanie CV na adres e-mail: praca@renex.pl lub osobiście w siedzibie firmy RENEX Al. Kazimierza Wielkiego 6E Włocławek telefon 544112555

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych prze RENEX
i/lub RENEX sp. z o.o. sk. dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej
i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Skontaktuj się z RENEX (sprzedawca)