DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY

QR code
Pracownik fizyczny
Opublikowano 2 lat temu
44 wyświetleń

Pochodzisz z województwa podlaskiego? Wyjechałeś do Warszawy za pracą? Wróć do nas - docenimy Cię! *15 dni pracy przy pełnym etacie.

Grupa Konsultacyjna to Agencja Rekrutacyjna (nr Kraz 898) prowadząca działania w zakresie poszukiwania wykwalifikowanych osób do pracy w celu bezpośredniego zatrudnienia u swoich Klientów.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy dla podlaskiego producenta i dystrybutora opakowań z papieru oraz tworzyw sztucznych - oddział w miejscowości Zambrów.

Stanowisko pracy:

Obowiązki:
• obsługa maszyn i urządzeń drukarskich
• realizacja planu produkcyjnego zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem
• dobór komponentów, naklejanie matryc fotopolimerowych
• ustawianie parametrów technologicznych zgodnych z obowiązującymi standardami
• pomoc przy realizacji zleceń produkcyjnych na pozostałych maszynach do przetwórstwa papieru znajdujących się na wyposażeniu firmy
• sprawdzanie stanu technicznego urządzeń

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie stałe (do negocjacji) oraz premie uzależnione od wyników
• umowę o pracę
• pracę w nowoczesnym parku maszynowym
• udział w licznych szkoleniach (w tym zagranicznych) oraz ścieżkę dalszego rozwoju zawodowego
• zwrot części/całości kosztu dojazdu do miejsca pracy (odległość między Białymstokiem a Zambrowem to ok. 70 km - ok. 45 min. jazdy, odległość między Łomżą a Zambrowem to ok. 27 km – ok. 25 min.)
• dofinansowanie pakietu medycznego
• czterobrygadowy system pracy (15 dni pracy w miesiącu przy pełnym etacie, co drugi weekend wolny)

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia zawodowego (praca z farbami wodorozcieńczalnymi)
• wykształcenia technicznego
• odpowiedzialności i solidność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań
• umiejętności pracy pod presją czasu
• zdolności ustalania priorytetów i zarządzania czasem

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV NA ADRES:

zatrudnienie@laczynaspraca.pl

PODAJĄC NAZWĘ STANOWISKA PRACY W TYTULE WIADOMOŚCI E-MAIL.

Kontakt: Ewelina Żurawska, 697-700-557

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Grupa Konsultacyjna Marek Masalski oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Grupa Konsultacyjna Marek Masalski w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Skontaktuj się z Ewelina Żurawska (sprzedawca)

    DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY - 1