Szukaj

Pilnie zatrudni pracownika na stanowisko: Operator tokarki CNC.

QR code
Pracownik fizyczny
Opublikowano 3 lat temu
71 wyświetleń
Bez zdjęć

Obowiązki:

umiejętność samodzielnego programowania, ustawienia i obsługi tokarek i CNC
wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
prowadzenie dokumentacji pomiarowej,
kontrola jakości wytworzonego detalu,
dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

doświadczenie w pracy przy obsłudze tokarek CNC,
doświadczenie w obróbce skrawaniem metali,
umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
precyzja i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
kreatywność i samodzielność.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
osobą spoza Gostynina, częściowe pokrycie kosztów dojazdu,
ubezpieczenie grupowe.

Skontaktuj się z Anonim (sprzedawca)