Pracownik magazynowy

QR code
Magazynier
Opublikowano 2 lat temu
78 wyświetleń
Bez zdjęć

QR code
Magazynier

Opis

Firma handlowa MONTIP z siedzibą we Włocławku, z 30-letnią tradycją wyposażania sklepów, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko pracownika magazynowego.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność, samodzielność
-sprawność fizyczna, zdolności manualne
- mile widziane doświadczenie stolarskie

Obowiązki:
-przygotowanie towarów i pakowanie ich do wysyłki
-przyjmowanie i sprawdzanie dostaw
- cięcie rurek
- koordynowanie realizacji zamówień

CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę we Włocławku - od poniedziałku do piątku bez pracy w weekendy :)
- Możliwość rozwoju i poszerzenia horyzontów.
-Współpracę z fajnymi ludźmi, w zgranym zespole.
-Zatrudnienie w jednej z największych w Polsce firmie e-commerce w branży
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na maila: rekrutacja@montip.com.pl, w tytule proszę koniecznie wpisać nazwę stanowiska „pracownik magazynowy”.
Twoja ocena
Wynik 0 głosów
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się z Firma handlowa MONTIP (sprzedawca)

    Aby zabezpieczyć się przed niedozwolonymi działaniami, możemy sprawdzić Twoją wiadomość przed przekazaniem jej do odbiorcy i w razie potrzeby zablokować.

    Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy, skomentuj to ogłoszenie jako pierwszy!